Умови

Умови угоди

Вступ

 1. Цей набір положень та умов регулює використання спортивної книги Fizzslots. Роблячи ставку в Fizzslots, Власник рахунку, таким чином, погоджується з тим, що він прочитав, зрозумів і буде дотримуватися цих Умов та положень, включаючи загальні Умови та положення в будь-який час, що застосовуються до Fizzslots, натисніть тут.
 2. Використання цієї Букмекерської контори підпорядковується правилам, встановленим Мальтійським управлінням з азартних ігор. Будь-яке рішення, видане Мальтійським управлінням з азартних ігор (www.mga.com.mt), замінює будь-який пункт (пункти), перераховані тут.
 3. Будь-які суперечки, пов’язані з використанням цієї Букмекерської контори, слід надсилати електронною поштою на адресу [email protected]. Якщо відповідь не буде визнана задовільною, запит на конфіденційний арбітраж може бути направлений до Управління з азартних ігор Мальти (https://www.mga.org.mt/support/online-gaming-support/). Їх рішення є обов’язковим і може бути введено в якості судового рішення в будь-якому суді компетентної юрисдикції.
 4. Fizzslots залишає за собою право вносити зміни в сайт, ліміти ставок, ліміти виплат і пропозиції.
 5. Fizzslots може оновлювати, змінювати, редагувати і доповнювати ці Умови в будь-який час.
 6. Будь-яке посилання в цих Умовах на слова/предмети, які з’являються в однині, також відноситься до множини. Посилання на стать не є обов’язковими і розглядаються виключно в інформаційних цілях.
 7. Якщо це доречно, будь-яке посилання на веб-сайт Fizzslots та його вміст також слід розглядати як таке, що застосовується до середовища Казино, включаючи, але не обмежуючись цим, термінали самообслуговування (SST), позабіржовий продаж (OTC) та принесення власних пристроїв (BYOD).

Визначення понять

 1. “Помилка” – це помилка, опечатка, неправильне тлумачення, непорозуміння, неправильне прочитання, неправильний переклад, орфографічна помилка, технічна помилка, помилка в реєстрації, помилка в транзакції, явна помилка, форс-мажорні обставини та/або подібні випадки. Приклади помилок включають, але не обмежуються
  • ставки, прийняті під час технічних проблем, які в іншому випадку не були б прийняті;
  • ставки, зроблені на події/пропозиції, за якими вже було прийнято рішення;
  • ставки на ринки/події, що містять некоректних учасників та/або не дозволені в межах відповідної юрисдикції;
  • ставки, зроблені за коефіцієнтами, які суттєво відрізняються від коефіцієнтів, доступних на загальному ринку на момент розміщення ставки;
  • ставки, запропоновані за коефіцієнтами, які відображають неправильну ситуацію з рахунком; або
  • коефіцієнти, які є явно неправильними з огляду на ймовірність настання події на момент розміщення ставки.
 2. “Ставки з метою впливу” – це заборонені Fizzslots дії, коли власник рахунку або сторони, що діють спільно з власником рахунку, можуть вплинути на результат матчу або події – прямо або опосередковано.
 3. “Синдикатні ставки” – це дії, заборонені Fizzslots, коли Власники рахунків діють спільно для розміщення серії ставок на одну і ту ж подію або змагання. Якщо є докази того, що Власники рахунків діють спільно таким чином, Fizzslots залишає за собою право зробити відповідні ставки недійсними та / або утримати виплату повернення до результатів подальших розслідувань.

Прийом ставок

 1. Ставка не вважається дійсною, поки вона не пройшла валідацію і не відобразилася в історії ставок Власника рахунку. У разі виникнення сумнівів щодо дійсності ставки, Власнику рахунку необхідно перевірити відкриті (відкладені) ставки або звернутися до Служби підтримки клієнтів.
 2. Якщо ставка не була прийнята з помилкою, після її прийняття вона залишається дійсною і не може бути відкликана. Власник рахунку несе відповідальність за правильність деталей розміщених ставок. За жодних обставин Fizzslots не несе відповідальності за будь-які помилки (уявні та фактичні), що випливають або з Помилок, перелічених у <Розділ А, параграф 2, пункт 1>, або з будь-якої іншої причини, такої як, але не обмежуючись цим, неправильне зазначення коефіцієнтів/об’єктів ставок.
 3. У разі виникнення суперечки щодо прийняття (або відсутності прийняття) будь-якої транзакції на рахунку Власника рахунку, база даних журналу транзакцій буде остаточною інстанцією у вирішенні таких питань.

Обмеження щодо ставок та виплат

 1. Fizzslots залишає за собою право обмежити чисту виплату (виплату після вирахування ставки) по будь-якій ставці або комбінації ставок одного Власника рахунку в розмірі {Валюта} для будь-яких ставок, розміщених або розрахованих протягом 24-годинного періоду часу. Цей ліміт може бути нижчим залежно від конкретного виду спорту, ліги та типу пропозиції ставок. Для отримання додаткової інформації рекомендується ознайомитися з Лімітами на конкретний вид спорту в <Розділ C, пункт 32>.
 2. На всі варіанти ставок поширюються попередньо встановлені ліміти, які встановлюються виключно на розсуд Fizzslots і можуть бути нижчими за ліміти, зазначені в <Розділі A, пункт 4.1> і <Розділі C, пункт 32>. У разі досягнення цього ліміту, Власник рахунку має право вимагати його перевищення за допомогою запиту, здійсненого через платформу(и) Fizzslots. Fizzslots залишає за собою право прийняти (повністю або частково) або відхилити зазначений запит без будь-якого попереднього повідомлення та додаткових пояснень.
 3. Fizzslots залишає за собою право відхилити, виключно на власний розсуд, всю або частину будь-якої запитуваної ставки. Це включає можливість того, що “Системна ставка”, як визначено в <Розділ B, пункт 4>, не буде прийнята в повному обсязі, як з точки зору ставок, так і з точки зору комбінацій, включених у зазначену “Системну ставку”.
 4. Fizzslots залишає за собою право обмежити або відмовити в доступі, повністю або частково, до облікового запису користувача на власний розсуд.
 5. Всі ставки, зроблені через будь-яку платформу Fizzslots, включаючи ставки, що вимагають ручного схвалення, можуть підлягати затримці перед прийняттям, тривалість якої може бути різною. Така затримка визначається Fizzslots на власний розсуд.
 6. Fizzslots залишає за собою право затримати виплату та/або оголосити ставки недійсними на подію (або серію подій), якщо є достатні докази того, що відбулося будь-яке з наступних подій:
  • a. чесність події була поставлена під сумнів;
  • b. відбулося маніпулювання ціною (цінами) або пулом;
  • c. Мав місце договірний матч, або матч знаходиться під слідством у зв’язку з цим;
  • d. Результати/підсумки повинні бути додатково підтверджені третьою стороною, включаючи, але не обмежуючись, асоціацію-організатора та/або відповідний Регуляторний орган.

  Докази вищезазначеного можуть ґрунтуватися на розмірі, обсязі або структурі ставок, розміщених в Fizzslots через будь-який або всі його канали ставок, а також на інформації, отриманій від інших постачальників ставок або офіційно визнаних організацій.

 7. Всі пропоновані коефіцієнти можуть змінюватися. Таке коливання визначається виключно на розсуд Fizzslots. Ставки приймаються тільки за коефіцієнтами, доступними в сітці ставок на момент прийняття ставки Fizzslots, незалежно від будь-яких інших заяв або попередніх публікацій, присутніх на веб-сайті або в будь-яких інших засобах масової інформації, в яких детально описується інше.
 8. Всі розрахунки виплат при здійсненні ставок здійснюються на основі десяткових коефіцієнтів, незалежно від будь-якого іншого формату, відображеного/вибраного під час розміщення ставки,