Відповідальна гра

Азартні ігри в Fizzslots скарбниці завжди повинні бути чимось позитивним та приємним. У нас працює команда професіоналів, готових допомогти кожному, хто звернувся до нас, якщо він відчуває труднощі або потребує додаткової інформації. На додаток до нашої команди по-справжньому дбайливих, добре навчених послів, ми маємо заходи, які допомагають нашим гравцям контролювати свої звички в азартних іграх та встановлювати свої індивідуальні ліміти.

Допомога від казино Fizzslots

Коли веселощі припиняються, ми готові допомогти. Гра в слоти завжди має бути захоплюючою та приємною. Однак ми знаємо, що можна легко втратити уявлення про те, що відбувається. Ми вважаємо, що на нас лежить відповідальність перед нашими гравцями за надання проактивної підтримки у вирішенні ігрових проблем. Дозвольте нам допомогти вам.

Як обмежити свою гру правильно

У Fizzslots у вас є можливість встановити ліміти, які допоможуть вам краще контролювати час та гроші, які ви витрачаєте на азартні ігри. Таким чином ви зможете краще контролювати свою гру, не обмежуючи задоволення від неї. Дізнайтеся більше про різні типи лімітів, які ми пропонуємо.

Як розпізнати ознаки ігрової залежності

Існує кілька ознак, які можуть свідчити про наявність проблеми з азартними іграми. Розуміння цих ознак та вміння розпізнати їх у себе та в інших – це перший крок до визнання наявності проблеми. Ми склали список, який допоможе вам краще оцінити це.

Як допомогти близьким

Усвідомлення того, що хтось із ваших близьких бореться із проблемою азартних ігор, може змусити вас відчути себе безпорадним. Однак саме в цей час ви потрібні їм найбільше. Ми склали покрокове керівництво, яке допоможе вашому другові або члену сім’ї отримати необхідну допомогу.

Як захистити неповнолітніх

Хоча оператори гральних автоматів завжди намагаються стежити за тим, щоб неповнолітні не грали на їхніх сайтах, діти мають легкий доступ до Інтернету. Ми вживаємо всіх запобіжних заходів, щоб цього не сталося. Ось кілька порад, як захистити молодих людей у ​​вашому житті від азартних ігор в Інтернеті.

Як знайти підтримку

Ви не самотні. Нещодавні дослідження показали, що тільки в Україні приблизно 100 000 людей страждають від ігрової залежності, і ще більше людей схильні до ризику її розвитку. Ми допоможемо вам знайти підтримку як для профілактики, так і реабілітації. Крім нашої цілодобової підтримки, існують інші організації та ресурси, які допоможуть вам у боротьбі із залежністю.

Отримати допомогу

У нас працює команда співчутливих та добре навчених співробітників, які доступні цілодобово, як у чаті https://prodam-dom.kiev.ua/. Все, що потрібно зробити, це зв’язатися з нами, і ми будемо раді допомогти вам. Все, що потрібно зробити, це зв’язатися з нами, і ми будемо раді допомогти вам.